Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

тел. (04598) 35-577
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва

БІЛЮК АНАТОЛІЙ

 

Анатолій Білюк учасник багатьох виставок декоративно-прикладного мистецтва.

Перші успіхи прийшли у 1972 році. З обласної виставки (м. Чернівці) п’ять кращих робіт майстра були відібрані на Всеукраїнську виставку декоративно-прикладного мистецтва (ВДРГ м. Київ). Згодом, рішенням художньої ради, одна з цих робіт   - портрет Т.Шевченка, експонувалась на Всесоюзній виставці в Москві. ЇЇ автор отримав срібну медаль ВДНГ та диплом   2-го   ступення.

У 1978 р., під час служби в Армії (М.Хабаровськ), де А.Білюк був інструктором політвідділу та начальником музею Бойової Слави дивізії, бере участь у виставці декоративно-вжиткового мистецтва. Саме там, на Далекому Сході, зустрілись на спільній виставці українське та грузинське мистецтво – карбовані роботи А.І.Білюка та Р.С.Мікаії.

У 1982 р. – учасник виставки декоративно-прикладного мистецтва Київщини.

Багато робіт майстра зберігаються в приватних колекціях Мурманську, Хабаровську, Петрозаводську, Санкт-Петербурзі, Кам’янці-Подільському, Хмельницькому, Львові, Чернівцях, Лейпцигу.

А грудні 1999 року відбулася персональна виставка художніх робіт (техніка - карбування) А.Білюка в Боярському краєзнавчому музеї. На ній були представлені роботи різних років. Одні з перших – „Бандурист з хлопчиком” та „Троїсті музики” ( 1970-1971рр.). Вже в цих роботах відчувається як глибоко розуміє пластику і фактуру металу майстер. На виставці експонувалося частина того, що створив в різні часи свого творчого життя художник.

Перехід до фотогалереї