Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

тел. (04598) 35-577
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва

АРТЮХОВА ДІАНА

Майстриня народного мистецтва.

Народилася під новий 1929 рік в м. Боярка в родині Ольги Миколаївни та Івана Кириловича Остапенків. Діана Іванівна, хоч і обрала медичну професію, та ніколи не розлучалась з піснею. Була ведучою солісткою хору дитячого санаторію Міністерства Оборони СРСР. А коли пішла на пенсію, співала в хорі ветеранів КВП Боярської ради ветеранів, а потім більше 8 років була солісткою хору „Співають Ветерани”.

Вдалося Діані Іванівні здійснити і свою мрію, до якої вона готувалася 15 років – створювати чудові картини з пір’я. Збирала матеріал, розробляла власну техніку виготовлення „пір’яних” картин. Допомагали рідні та близькі майстрині. Лариса Іванівна,  її сестра, збирала пір'я домашніх папужок та пір'я красивих диких птахів які були впольовані її чоловіком - Білашем Олександром Івановичем.

І лише вийшовши на пенсію зайнялася улюбленою справою. Захоплення Діани Іванівни різноманітні: в’язання, вишивка, плетіння, але найбільше її ваблять картини – аплікація з різнокольорового пір’я пташок. Майстриня використовує пір’я різних птахів: півнів, лебедів, страусів, сойок, фламінго, цесарок, диких качок – усіх – не злічити. Цікаво, що в її роботах немає жодної пофарбованої пір’їнки. В свої твори Діана Іванівна вкладає душу, майстерність, терпіння і величезну кропітку працю.

Гордістю всього свого життя Діана Іванівна вважає   дітей – Світлану і Олександра, яких виростила, виховала, викохала, дала їм путівку у самостійне життя. Пишається своїми онуками і правнуками.

Білі лілеї.
Квіти України.
Фантазія.

Перехід до фотогалереї