Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Наукова діяльність Сучасні митці Художники району ГРИНЮК ТАМІЛА

ГРИНЮК ТАМІЛА

tamila_portret Гринюк Таміла Петрівна

    Гринюк Таміла народилась в селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області в 1977 році. Після переїзду сім’ї в с. Лука навчалась в середній школі с.Музичі Києво Святошинського  району. Відвідувала студію образотворчого мистецтва, під керівництвом  Сітніцького  Валентина  Йосиповича. З того часу Таміла захопилась малюванням.

    Майстерність прийшла непомітно і стала зростати після закінчення факультету графічного дизайну Київського художньо-промислово технікуму.    

      Після закінчення технікуму працювала дизайнером у   видавництвах. В професійному зростанні їй допомогла майстерня відомого художника Олександра Дорошенка.

     В картинах Таміли  - чітко прослідковується неймовірна любов до життя і всього прекрасного того, що нас оточує.

 Картини художниці експонувалися на виставках  в селах Києво-Святошинського району, у м. Вишневому, м. Боярка та Українському домі в столиці України. Та це лише славний початок шляху у великий творчий світ художниці.

             В 2013 році відбулося дві персональні виставки Таміли Гринюк. Перша виставка була  відкрита в приміщенні будинку культури Київського Політехнічного Інституту, друга – в  Боярському краєзнавчому музеї.