ГОЛОВНА Наукова діяльність Сучасні митці Художники району ХОМЕНКО ЛАРИСА

ХОМЕНКО ЛАРИСА

Хоменко Лариса Георгіївна

       Хоменко Лариса Георгіївна народилася 01 січня 1954 року в місті Сокол Сахалінської  області в сім’ї військового.

        Дитинство пройшло в  Молдові ( м. Бендери) ,  Архангельській області  (м. Плісецьк , м. Мирний), в м.Тернопіль. В зв’язку з частою зміною місця служби батька навчатися почала в м. Бендери, потім вчилася в різних селах та містах  Архангельської області.  В 1971 році отримала шкільну освіту в м.Тернопіль ( школа  № 7).

      Подальшу освіту продовжила в Тернопільському фінансово-економічному інституті. Після закінчення інституту в 1975 році приїхала по направленню в м. Боярка на завод «Іскра» і пропрацювала економістом  майже 20 років. В 1977 році вийшла заміж за однокурсника  і вони отримали житло в м. Боярка, як молоді спеціалісти. В зв’язку з реорганізацією заводу довелось змінити місце роботи. З 1995 року  працювала головним бухгалтером в комерційних товариствах .

     Має 2-х синів , доньку та  3-х  онуків. Всі діти  здобули вищу освіту.

     Зараз працює за фахом головним бухгалтером у сфері зовнішньо-економічної діяльності та у вільну хвилину отримує велике задоволення  від малювання.

     Бажання малювати у майстрині  було завжди, але на творчий шлях вона ступила лише в 54 роки.

      В 2013 році в Боярському краєзнавчому музеї  відбулася перша персональна виставка Лариси Георгіївни. ЇЇ роботи вражаюсь своїм різнобарвям, колоритністю, дитячою безпосередністю та відкритістю.