ГОЛОВНА Наукова діяльність Сучасні митці Художники району ІГУМНОВ ВОЛОДИМИР

ІГУМНОВ ВОЛОДИМИР

Ігумнов Володимир Петрович

      Народився Володимир Петрович у 1936 році в Монголії в сімї емігрантів. Батько – Ігумнов Петро Григорович і мати Марія Андріївна, опинилися в Монголії в зв’язку з тим, що дід Григорій Ігумнов був отаманом забайкальських козаків і був репресований в сталінські часи, а його діти, також козаки, від політичних переслідувань змушені були виїхати в Монголію разом з іншими козаками. Батько працював теслярем, мати була домогосподаркою. В родині було семеро дітей.

     В 17 років, по закінченні школи, Володимир Петрович переїхав в Росію до старшого брата та оселився в Красноярську, працював на заводі Красмаш ковалем.

     В 1955 році був призваний на військову службу, служив в Хмельнику, потім в Угорщині інструктором автошколи. Після армії повернувся в Красноярськ та вступив до політехнічного інституту на автомобільно-дорожний факультет. Закінчивши навчання в інституті,  з 1964 року працював на заводі інженером - конструктором. В інституті  Володимир Петрович познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Її сім’я була евакуйована з Києва у Красноярськ в 1941 році.

     У 1969 році Володимир Петрович зі своєю сім’єю переїхав в Україну,  м. Фастів Київської області. 

 З 1981 році мешкає в м.Боярці.    

  За час трудової діяльності працював на заводі ім. Артема: інженером-конструктором, начальником конструкторського відділу, начальником технічного відділу... А у вільний час не переставав малювати!

    Малюванням захоплювався з дитинства, але це   не переросло в професію.  У 1989 році приймав участь в республіканській виставці художників- аматорів в Києві. В тому ж році  художні роботи майстра були виставлені на Всесоюзній виставці у Москві. Вже будучи пенсіонером, Володимир Петрович став більше часу віддавати своїй улюбленій справі: пейзажному  живопису.

В 2012 році відбулася перша персональна виставка майстра в Боярському краєзнавчому музеї.