Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Наукова діяльність Видатні люди району Дегтяренко Зінаїда Степанівна

Дегтяренко Зінаїда Степанівна

Дегтяренко Зінаїда Степанівна
           Заслужений працівник культури України 

 Дегтяренко Зінаїда Степанівна народилася 7 серпня 1938р. в с. Лишня Макарівського району Київської області. У 1959 році закінчила Київський культурно-освітній техніку,а у 1965 році - Харківський державний інститут культури, факультет культурно-освітньої роботи, організатор методист.

З 1958 року працює в сільській бібліотеці с. Личанка . Працюючи понад 50 років в сільській бібліотеці Зінаїда Степанівна зарекомендувала себе, як досвідчений та кваліфікований працівник, праця якої тримається на ентузіазмі та відданості своїй професії. 

Дегтяренко З.С. за значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, вагомі здобутки у професійній діяльності в 2001 році Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

З 1977 р. Зінаїда Степанівна являється незмінним керівником народного аматорського фольклорного ансамблю «Веселка». Вона збирає і упорядковує українські народні пісні, обряди, популяризує та відроджує звичаї свого села. У 1998 р. «Веселці» було присвоєно звання «Народний аматорський фольклорний ансамбль» .

За вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високопрофесійну майстерність Зінаїду Степанівну неодноразово нагороджували  Почесними грамотами,  Подяками від  Міністерства культури, обласного управління культури, облдержадміністрації, райдержадміністрації, обласної ради.

Протягом п’яти років на базі Личанської бібліотеки проводилися обласні курси бібліотекарів і культпрацівників по впровадженню передового досвіду в практику роботи бібліотек.

Зінаїда Степенівна  разом зі своїм колективом являється самим активним учасником у проведені свят  у музеї архітектури і побуту НАН України (с.Пирогово), музеї І.Гончара, ВДНГ України,  у пропаганді обрядів і звичаїв українського народу.