ГОЛОВНА Наукова діяльність Видатні люди району Гулєвата Ніна Василівна

Гулєвата Ніна Василівна

Гулєвата Ніна Василівна

   Заслужений працівник культури України

     Гулєвата Ніна Василівна народилася 19 листопада 1955 року в с. Куповате Чорнобильського району Київської області. У 1974 році закінчила Київське культурно-освітнє училище, згодом - Київський інститут культури ім. О.Є. Корнійчука за спеціальністю бібліотекар - бібліограф. За направленням  працювала у Києво-Святошинській районній бібліотеці з 1974 року на посаді завідуючої абонементом.

       У 1979 році була призначена на посаду завідуючої відділом обслуговування читачів центральної районної бібліотеки для дорослих. З 2005 року призначена на посаду директора Києво-Святошинської централізованої бібліотечної системи.

     За значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, вагомі здобутки у професійній діяльності в 2008 році Указом Президента України Гулєватій Ніні Василівні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України»

         Гулєвата Ніна Василівна добре відома як фахівець, адже 38 років її життя пов’язані з бібліотечною справою. Керований нею колектив працює злагоджено та цікаво, а високо піднята професійна планка зобов’язує її  прямувати все вперед і вперед. За час її роботи значно урізноманітнилися форми і напрями діяльності бібліотеки, яка перетворилася на сучасний центр інформації та культури. З її легкої руки у бібліотеці розпочато втілення і реалізацію цікавих ідей та проектів.

         Гулєвата Н.В. протягом своєї трудової діяльності постійно приймає активну участь в громадському житті Києво-Святошинського району та міста Вишневе.

         Обиралась депутатом Вишневої міської ради 2 скликання. Очолює комісію із соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відділу культури і туризму Києво-Святошинської райдержадміністрації.

         Яскраві організаторські здібності та великий досвід бібліотечної роботи допомогли здобути Ніні Василівні заслужену повагу та авторитет серед колег та в трудових колективах міста і району.

Заступник голови Вишнівської міської ради Пишний С.В. нагороджує Гулівату Н.В. медалю з нагоди 125-річчя м. Вишневе
Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. 2012р.