Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Наукова діяльність Видатні люди району Круподьоров Ігор Володимирович

Круподьоров Ігор Володимирович

 

Круподьоров Ігор Володимирович

Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Народився 27 грудня 1947 року в м.Броди, Львівської області.

У 1953 році сім’я переїжджає в місто Саратов. У 1955 році пішов до першого класу ЗОШ №6.  З 10 років почав займатися спортивною гімнастикою. По закінченні школи навчався у Саратовському державному педагогічному інституті ім. К.Федіна.

       У складі  збірної команди Саратовської області в 1971 році став бронзовим призером Спартакіади Росії. У 1972 році закінчив з відзнакою факультет фізичного виховання інституту і був залишений працювати на кафедрі спортивних дисциплін асистентом, згодом старшим викладачем.

     Ігор Володимирович під час роботи веде тренерську діяльність, він очолює команду студенток за спеціалізацією спортивна гімнастика, три з яких виконали норму майстра спорту СРСР, ставали призерами першостей Росії серед студентів.

     У 1978 році повертається до України, стає вчителем фізичного виховання спочатку Княжицької восьмирічної школи, а з 1979 року Боярської ЗОШ №3. Його праця у школі була відмічена почесними грамотами Міністерства освіти УРСР.

    З березня 1985 року він працює інспектором фізичного виховання Київського Облвно.

    У 1986 році за підсумками соціалістичного змагання Київська область у сфері фізичного виховання була нагороджена перехідним Червоним прапором Міністерства освіти України. За його безпосередньою участю у чотирьох районах області були відкриті освітянські ДЮСШ.

     Ігор Володимирович з квітня 1986 року активно працює в обласному штабі з ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Він ліквідатор аварії на ЧАЕС ІІ категорії.

З 1992 року очолює районну дитячо-юнацьку спортивну школу відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області.

Керована ним школа протягом 20 років займає перше місце в обласному огляді-конкурсі ДЮСШ системи освіти серед районних спортивних шкіл.

Завдяки творчому впровадженню прогресивних форм організації спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи серед школярів, Києво-Святошинська районна дитячо-юнацька спортивна школа стала методичним центром фізкультури і спорту в районі, який надає практичну та методичну допомогу загальноосвітнім навчальним закладам в проведенні спартакіад, змагань з видів спорту.

Значну увагу Круподьоров І.В. приділяє  зміцненню матеріально-технічної бази школи сучасним оснащенням та кадровому забезпеченню навчально-тренувального процесу, що створює належні умови для спорту вищих досягнень; розвитку фізичного виховання, спортивної підготовки та впровадженню здорового способу життя учнівської молоді.

В школі працюють 24 тренери-викладачі, в тому числі 8 вихованців ДЮСШ, 15 мають вищу та першу категорії, 1 – Заслужений тренер України, 5 – нагороджені нагрудними знаками ”Відмінник освіти України”. За час існування школи було підготовлено 22 майстри спорту, 45 кандидатів у майстри спорту,  4500 спортсменів масових розрядів, 4 з яких стали чемпіонами та 20 призерами першостей Світу та Європи, 32 переможцями та 99 призерами чемпіонатів України.

Якимчук Вікторія – випускниця школи, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів,  срібний та бронзовий призер зимових Універсіад,  учасник Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті,  Турині, Ванкувері.

Круподьоров І.В. користується заслуженим авторитетом серед учнів, їх батьків, фізкультурно-спортивної і освітянської громадськості району та області. Характерною рисою його діяльності є висока відповідальність та вимогливість як до себе, так і до підлеглих, високий професіоналізм та наполегливість у досягненні мети. Він постійно працює над підвищенням своєї педагогічної та фахової майстерності, завжди перебуває в творчому пошуку. Він член ради директорів спортивних шкіл МОН України.

Сумлінна праця І.В.Круподьорова відмічена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України . Він нагороджений нагрудним знаком ”Відмінник освіти України”, у 2007 році удостоєний почесного звання ”Заслужений працівник фізичної культури та спорту України”.