Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Наукова діяльність Видатні люди району Бібік Алла Яківна

Бібік Алла Яківна

Бібік Алла Яківна

                        Заслужений працівник культури України 

  Народилася 28 грудня 1934 року в м. Донецьк. Батьки рано пішли з життя, мама померла, коли Аллі було лише 3 роки, батько загинув у перші  дні Великої Вітчизняної війни. Виховувалася в дитячому будинку в м. Чернівці. У 1956р. закінчила Чернівецьке музичне училище за спеціальністю художній керівник будинку культури, вчитель музики та співу загальноосвітньої школи. Після закінчення училища отримала направлення в м. Монастирійськ Тернопільської області, де працювала художнім керівником будинку культури. 

     У 1956 році вийшла заміж за військового службовця, через рік переїхала до Боярки, де і народилися її два сини – Олег та Ігор, має чотирьох онуків та правнучку.

Не виховуючись в сім'ї, Алла Яківна зуміла збудувати свою власну дружню, міцну родину і виховати прекрасних та обдарованих дітей, передавши їм безмежну любов і повагу до людей. Старший син Олег унаслідував від матері музичний талант, чудово грав на музичних інструментах і навіть змайстрував свою власну електрогітару. Але трагічна доля обірвала життя юнака. Він служив матросом на теплоході "Механік Тарасов", який 16 лютого 1982 року затонув у водах Атлантики. 

  То була велика трагедія для багатьох родин, адже  загинув майже весь екіпаж теплоходу.  І хто знає? Як би склалась доля обдарованого юнака в майбутньому ...?  Але  пам'ять про нього, яку свято бережуть його донька Ольга та мама Алла Яківна, живе й сьогодні.

       Бібік Алла Яківна працювала в Мотовилівській загальноосвітній залізничній школі №17 на посаді вчителя музики та співу. З 1956 по1999 роки працювала в Києво – Святошинському районі: Ново - Тарасівській школі та школах м. Боярки.

     З 2004 року і по теперішній час працює керівником ансамблю Сузіря в Боярському будинку культури. Ансамбль “Сузір’я ” бере свій початок з ансамблю Криниці,  організований в 60-х роках ХХ ст., коли ще Алла Яківна працювала в Боярській СШ №3. Основний склад ансамблю “Сузір’я ”  і донині залишається незмінним : Тетяна Снігур, Надія Карась, Тамара Дронова, Вікторія Кучеренко та Алла Бібік. За невтомну працю та пропаганду класичної української музики ансамбль Сузіря неодноразово нагороджувався дипломами, почесними грамотами, подяками та цінними подарунками, а у 2012 році отримав звання Народний.

     В 2009 році Аллі Яківні Бібік було присвоєно почесне звання Заслужений працівник культури України.

     В 2012 році Аллу Яківну було обрано почесним жителем м. Боярка.

Ансамбль "Сузір'я"
На святкуванні Дня Перемоги
Тетяна Снігур та Алла Бібік