Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Наукова діяльність Видатні люди району

Видатні люди району

Творимо час, відроджуємо традиції, пам’ятаємо славного земляка

 

Руслан Горобець.
Ну хто сказав, що  машини часу не буває? Людину, що відійшла у вічність, не повернеш, а от її справу — цілком! Пам’ять видатного земляка Руслана Горобця, автора хітів “Погода в доме”, “Аеропорт,” Ты меня не забывай” та інших згуртувала його соратників і надихнула  відродити феномен неймовірних традицій музичної Боярки. . Яке щастя, що те ядро музикантів Боярки70-80-90 років залишилося і понині залишається взірцем для наслідування.

Детальніше...

 

Земляк-Герой

Боярчани   вшанували пам’ять героя “Небесної Сотні” у граніті

25 лютого 2015 року на території Боярського краєзнавчого музею відбулося відкриття меморіальної Дошки пам’яті Герою Небесної Сотні — боярчанину Ігорю Бачинському.


Детальніше...

 

Дегтяренко Зінаїда Степанівна

Дегтяренко Зінаїда Степанівна
           Заслужений працівник культури України 

 Дегтяренко Зінаїда Степанівна народилася 7 серпня 1938р. в с. Лишня Макарівського району Київської області. У 1959 році закінчила Київський культурно-освітній техніку,а у 1965 році - Харківський державний інститут культури, факультет культурно-освітньої роботи, організатор методист.

З 1958 року працює в сільській бібліотеці с. Личанка . Працюючи понад 50 років в сільській бібліотеці Зінаїда Степанівна зарекомендувала себе, як досвідчений та кваліфікований працівник, праця якої тримається на ентузіазмі та відданості своїй професії. 

Детальніше...

 

Гулєвата Ніна Василівна

Гулєвата Ніна Василівна

   Заслужений працівник культури України

     Гулєвата Ніна Василівна народилася 19 листопада 1955 року в с. Куповате Чорнобильського району Київської області. У 1974 році закінчила Київське культурно-освітнє училище, згодом - Київський інститут культури ім. О.Є. Корнійчука за спеціальністю бібліотекар - бібліограф. За направленням  працювала у Києво-Святошинській районній бібліотеці з 1974 року на посаді завідуючої абонементом.

Детальніше...

 

Мужчина Віктор Васильович

Мужчина Віктор Васильович

                    Заслужений тренер України  

     Народився Віктор Васильович Мужчина 7 січня 1957 року в м. Горьськ, Луганської області. Навчався в Боярські середній школі №2, яку закінчив у 1974р. У 1979р. закінчив Київський державний інститут фізичної культури та спорту.

     З 1979 по 1980рр. працював в Товаристві Локомотив, тренером з самбо та дзюдо, а з 1980 по 1983рр. в Товаристві Трудові резерви.

 

Детальніше...

 

Круподьоров Ігор Володимирович

Круподьоров Ігор Володимирович

 Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Народився 27 грудня 1947 року в м.Броди, Львівської області.

У 1953 році сім’я переїжджає в місто Саратов. У 1955 році пішов до першого класу ЗОШ №6.  З 10 років почав займатися спортивною гімнастикою. По закінченні школи навчався у Саратовському державному педагогічному інституті ім. К.Федіна.

Детальніше...

 

Дубас Валерій Дмитрович

Валерій Дмитрович Дубас з учнями

          Заслужений працівник фізичної культури і спорту Україну 

     Народився Валерій Дмитрович Дубас 4 вересня 1951 р. в селі Жерноклеви, Гельмязівського району, Полтавської області. З 1953 по 1968 рік  проживав з сімєю в Ростовській області. З 1958 по 1968рр.  навчався в середній школі селища Веселого.

      В 1969 р. родина переїхала до с. Личанка, Києво-Святошинського району. Після школи здобув професію токаря працював в м.Азов, потім на авіазаводі м. Києва. В 1969р. поступив до Київського інституту фізичної культури. Закінчив заклад у 1975 р., здобувши професію вчителя фізичної культури і спорту.    

Детальніше...

 

Науменко Людмила Миколаївна

Науменко Людмила Миколаївна

                              Заслужений лікар України

      Заступник  головного лікаря Боярської ЦРЛ Києво-Святошинського району з материнства і дитинства.

       Народилась 19.06.1954 р. у с. Андріївка, Харківської області в сімї агрономів.

       У 1969 р. після закінчення 8-річної школи вступила на фельдшерське відділення Київського медичного училища №4, яке закінчила з відзнакою в 1973 р.

Детальніше...

 

Бібік Алла Яківна

Бібік Алла Яківна

                        Заслужений працівник культури України 

  Народилася 28 грудня 1934 року в м. Донецьк. Батьки рано пішли з життя, мама померла, коли Аллі було лише 3 роки, батько загинув у перші  дні Великої Вітчизняної війни. Виховувалася в дитячому будинку в м. Чернівці. У 1956р. закінчила Чернівецьке музичне училище за спеціальністю художній керівник будинку культури, вчитель музики та співу загальноосвітньої школи. Після закінчення училища отримала направлення в м. Монастирійськ Тернопільської області, де працювала художнім керівником будинку культури. 

     У 1956 році вийшла заміж за військового службовця, через рік переїхала до Боярки, де і народилися її два сини – Олег та Ігор, має чотирьох онуків та правнучку.

Детальніше...

 

Кравченко Василь Віталійович

Кравченко Василь Віталійович.

      Заслужений лікар України

Кравченко  Василь Віталійович – кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, магістр державного управління, автор і співавтор багатьох наукових робіт, нагороджений медаллю Асоціації стоматологів України “За заслуги”, почесною грамотою міністра охорони здоров»я України та іншими державними відзнаками за активну громадську діяльність і досягнення в медичній галузі.    

      Народився 14 лютого 1962 року в с.Плисків Погребищенського району Вінницької області. З 1981 по 1983 рр.  проходив військову службу в лавах Збройних сил СРСР.

         З 1983 р. працював у районній СЕС, навчався на стоматологічному факультеті КМІ ім. О.О. Богомольця, який закінчив у 1989 р.. Працював в Боярський ЦРЛ лікарем стоматологом-ортопедом.

   

Детальніше...

 
Більше статтей...