ГОЛОВНА Про музей Музейні заходи Пісенно-музична "Розмова"

Пісенно-музична "Розмова"

Сергій Мороз.
     10 березня в Боярському краєзнавчому музеї відбулася концертна програма «Розмова» за безпосередньої участі композитора й автора-виконавця Сергія Мороза та співачки Наталії Горенко.     
     Організатор заходу – ГО «Боярське об’єднання музикантів «Адлібітум».

     У концерті прозвучали авторські пісні Олега Саліванова, Владислава Дорошенка та Сергія Мороза на вірші сучасних поетів Наталії Полтавець, Євгена Зозулі, Ніни Горик, Віталія Приймаченка, Анатолія Пастернака, Катерини Матвєєвої, Владислава Дорошенка, Світлани Пугач та Сергія Мороза у виконанні Наталії Горенко та Сергія Мороза.
   За словами Сергія, концерт – результат півторарічної роботи музикантів. Окрасою концерту стало виконання авторських романсів. Кожному музичному твору передували поетичні рядки, які підсилювали естетичне враження від дотику до прекрасного.
   Глядачі вітали артистів дружнім шквалом щирих та захоплених овацій. Зі словами вдячності за концерт виступили Олександр Корж, Андрій Пирог, Андрій Коваленко, Володимир Токовенко, Майя Іваненко, Олена Новаковська та інші друзі й палкі шанувальники їхнього таланту.
     Попереду – серія концертів з цією програмою в містах України та, звісно ж, запис нового альбому.

 

                                                             Радіслав Кокодзей