ГОЛОВНА Про музей Музейні заходи АКАДЕМІЧНІ ВИСОТИ ХУДОЖНЬОЇ СТУДІЇ

АКАДЕМІЧНІ ВИСОТИ ХУДОЖНЬОЇ СТУДІЇ

Олексій Саржинський та ансамбль «Тріада класик».

      21 жовтня в Боярському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки творчих та академічних робіт викладача та учнів художньої студії Олексія Саржинського.

     Зустріч з високим мистецтвом академічного рівня почалась з музичного вітання від вокального ансамблю «Тріада класик». У виконанні артистки Державної заслуженої академічної капели «Думка» Вікторії Джоган (сопрано), Олени Захожої (сопрано) та Олени Добровольської (мецо-сопрано) та у супроводі партії фортепіано у виконанні Арсена Яковенка прозвучали «Терцет фей» з опери В.А.Моцарта «Чарівна флейта» та «Гумореска» Антоніна Дворжака.

Тетяна Кочкова.
Сергій Помогаєв.
Під час виставки.
Під час виставки.
Борис Каплан.
Олександра Саржинська.

     З вітальним словом на адресу керівника «Художньої студії» Олексія Саржинського та його вихованців до присутніх звернулися директор Боярського краєзнавчого музею Галина Терпіловська, заступник міського голови Тетяна Кочкова. Виступили також Сергій Помогаєв - перший віце-президент Федерації Авіамодельного спорту України, тім-менеджер Національної збірної України по радіокерованим планерам 2011-2017 років; художники Олександр Малінченко, Павло Баламаджі, різьбяр Володимир Відеречко; друг Олексія Саржинського Борис Каплан та донька пана Олексія, учениця та викладач «Художньої студії», студентка 2 курсу архітектурного факультету Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Олександра Саржинська.

     До речі, про учнів «Художньої студії». Саме з їх вуст прозвучали найбільш щирі слова вдячності на адресу майстра. Зокрема, своїми спогадами про унікальність занять та своїми досягненнями після закінчення студії з присутніми поділилися учні Олексія Саржинського: Юлія Волкова, Оксана Присяжнюк, Юлія Заїка, Юлія Ігнат, Володимир Гончарук.

   На згадку про цю зустріч Олексій Саржинський отримав вже раритетну книгу «Літературне сузір’я. Письменники Святошинського краю» з автографами всіх присутніх.

учениця О.Саржинського
Галина Терпіловська.
Під час виставки.
Під час виставки.
Під час виставки.
Фрагмент виставки.