Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Про музей Музейні заходи

Музейні заходи

Презентація скульптурного проекту Миколи Новікова "Leudho"!

Скульптура М.Новікова.
     15 вересня 2018 року в Боярському краєзнавчому музеї відбулася презентація скульптурного проекту Миколи Новікова "Leudho".
   Молодий митець з донецького краю скульптор Микола Новіков — це є надбання не лише боярського мистецького краю, але й України. Микола працює з каменем, металом та керамікою в техніці фігуративного символізму, зберігаючи традиції горлівських скульпторів, які використовували трипільські мотиви.
     Запрошуємо всіх бажаючих на виставку, яка триватиме до 28 вересня 2018 року!
 

Відкриття реконструйованого меморіалу євреям-жертвам погрому в Боярці

Меморіал євреям-жертвам погрому в Боярці.
     У неділю, 2 вересня, у Боярці відбулося відкриття реконструйованого меморіалу євреям-жертвам погрому 3 вересня 1919 року, вчиненого військовослужбовцями Збройних сил Півдня Росії ("денікінцями"). Організаторами відкриття стали Почесний Консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков, голова єврейської общини Боярки Тетяна Янковчук, історики, громадські активісти. Процес відновлення історичної правди розпочався з статті у газеті "Хадашот", яку написала Олександра Саржинська ще три роки тому.

Детальніше...

 

Презентація книги Любові Осіпенко "Ромашкове поле"!

Осіпенко Любов Кирилівна.
 Вірші, зіткані із квітів і жіночої любові

    Вихід у світ нової книги можна порівняти хіба що з народженням дитини. Тому що і те, й інше виношується під серцем і в серці, народжується в муках і може реально на краще змінити світ самим фактом свого народження.

    В цьому плані Любов Кирилівну Осіпенко можна без перебільшення назвати літературною матір’ю-героїнею. Адже це вже п’ята збірка добре знаної далеко за межами Києво-Святошинського району майстра поетичного слова, лірика та романтика з тонким почуттям гумору та «мами» поетичного-мистецького фестивалю «Розмай Любові», який вперше відбувся в 2015 році просто «у Люби на городі», тобто на подвір’ї господи дружного люблячого подружжя – Любові та Олександра. А до цього були збірки «Жіночі таємниці» (2004 рік), «Калинова гілка» (2007 рік), «Для чого люди на землі» (2012 рік) і «Сміх та й годі» (2014 рік).

Детальніше...

 

Зустріч з письменником Володимиром Білінським!

В.Білінський.
    В рамках проекту "Історик. Особистість. Погляд" 16 червня 2018р. в Боярському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з письменником, дослідником історії Володимиром Білінським. Володимир Броніславович автор низки цікавих праць, зокрема: тритомника «Країна Моксель, або Московія» та двотомника «Москва ординська».

Детальніше...

 

Запрошуємо на пізнавальний лекторій!

     26 травня 2018р. о 13:00 год. запрошуємо на пізнавальний лекторій «Tajemnica twojego rodowodu» до Боярського краєзнавчого музею. Ви матимете можливість ознайомитись з невідомими сторінками польської культури, традиціями, релігією та духовністю, а також з практичним досвідом, підходами та засобами щодо дослідження особистого родоводу.

     Зустріч проводять: викладач історії релігії Українського гуманітарного інституту м. Буча, провідний експерт медіапроекту «Дорогами християнства» на телеканалі «Надія», Віталій Володимирович Нероба (Новацький), член ГО Спілка поляків м. Буча, та Кетнер Олександр Андрійович, випускник Польсько-Українського навчально-консультативного центру "КОПЕРНИК".

 
Більше статтей...