Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Про музей Музей Подвійне свято у музеї

Подвійне свято у музеї

Фрагмент експозиції

     13 жовтня 2012р. у Боярському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки художньої творчості. Свої роботи представили майстрині родини Тарасенко з с. Крюківщина та художник  Григорій Безпалий з м. Вишневе.       

     Три покоління родини Тарасенко продовжують національні традиції та втілюють їх у життя. Світлана Миколаївна, її донька Олена Олексіївна та онука Анастасія займаються створенням виробів декоративно-прикладного мистецтва, художньою вишивкою, адже вишивка – це не тільки майстерне творіння їх золотих рук, а й скарбниця вірувань, звичаїв та обрядів.

      Свої роботи вони виконують з душею, вкладаючи в них всю свою майстерність що й надає їм особливого шарму.  Всі роботи по своєму особливі та гармонійні, але хочеться виділити робот Все пішло від жінки, яка причаровує, вабить і не відпускає від себе, маючи якусь особливу енергетику.

     Через почуття людина відкриває душу і  особливо це прослідковується на полотнах художника Григорія Васильовича Безпалого. Роботи представлені  в різних жанрах – натюрморт, пейзаж, портрет і  вирізняються своїм неповторним колоритом, реалістичністю та  зрозумілі глядачеві.          

title

     Сам художник родом з Чернігівщини. Лікар за фахом та художник за покликанням. Закінчив Київський медичний інститут, працював лікарем в м. Боярка у Києво-Святошинській районній санепідемстанції, а згодом закінчив Московський університет мистецтв, факультет живопису, що в подальшому визначило його життєвий шлях.  В 2000 році відкрив власну живописну майстерню, щоб навчати та передавати своє вміння, приносити людям радість через дарований Богом талант художника - дизайнера.

      Григорій Васильович - істинний християнин, свято вірить в Господа Ісуса Христа, щасливий батько, має дочку і сина та чотирьох онуків.

      Роботи Григорія Васильовича дуже багатогранні, окрім таланту художника, він наділений ще й талантом ландшафтного дизайнера. Завдяки його старанням було розроблено безліч дизайнерських проектів та втілено їх в життя. 

Тарасенко Олена Олексіївна
Корнілова Ніна Анатоліївна, Безпалий Григорій Васильович
Дубас Валерія учениця Боярської дитячої школи мистецтв вітає майстрів
Привітання від ансамблю “Боговиця”, художній керівник Ольховська Галина Іванівна
Художник Безпалий Г.В. з донькою, зятем та онукою
Колективне фото