ГОЛОВНА Філія «Музей М. Пимоненка в с. Малютянка» Вірний традиціям українського малярства

Вірний традиціям українського малярства

Олександр Малінченко.
   У Малютянському музеї Миколи Пимоненка – філії Боярського краєзнавчого музею нещодавно відбулось відкриття виставки живопису боярського художника Олександра Малінченка.
     Як зазначила директор музею Галина Шпирук, виставку присвячено черговій річниці з дня народження Миколи Пимоненка. Адже Малютянка – мальовничий край, який впродовж тривалого часу надихав на творчість видатного українського художника. І нині традиції українського малярства продовжують наші сучасники. Один з них – Олександр Малінченко.   

     Присутні гості під час відкриття виставки жартома відзначили фонетичну співзвучність слів: «Малютянка», «малювати» та «Малінченко».
     Художник порадував присутніх новими мотивами, темами та роботами.
     Колеги по мистецькому цеху Павло Баламаджі, Андрій Ткаченко, Валентина Плахотнюк, Микола Новиков та інші ділились враженнями від робіт, а також своїми цінними зауваженнями. Адже без здорової критики немає творчого зростання.

Валентина Плахотнюк.
Зліва направо: Людмила Саржинська, Олексій Саржинський, Олександр Малінченко.
Володимир та Ганна Відеречко.

     Кожна робота – це ніби вікно у новий світ, побачений очима художника, а за тим вікном – наші рідні українські краєвиди, дорогі нашому серцю поля, хати і квіти. Разом із тим кожен твір передає настрій природи, тонко підмічений і вдало переданий художником.
     У квітні, за традицією, Олександр Малінченко виставлятиме свої роботи в Боярському краєзнавчому музеї, тож той, хто не зможе навідатись до Малютянки, матиме нагоду познайомитись з новими роботами нашого відомого земляка в Боярці.

Олександр Малінченко.
Під час виставки.
Колективне фото.