Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Філія «Музей М. Пимоненка в с. Малютянка» Вернісаж живопису, берести, дерева і порцеляни

Вернісаж живопису, берести, дерева і порцеляни

Колективне фото.

В березні 2017р. в "Музеї Миколи Пимоненка в с. Малютянка" відбулося відкриття художньої виставки митців Боярського мистецького братства, присвяченої 155-річниці від дня народження відомого українського художника Миколи Пимоненка. Відкрила виставку завідуюча музеєм Галина Шпирук. Привітав усіх присутніх зі святом мистецтва Малютянський сільський голова Микола Єфименко. Микола Петрович відзначив високий рівень творчості майстрів живопису і декоративно-прикладного мистецтво і обіцяв зі свого боку  всіляко сприяти розвитку мистецтва і музейної справи.

На виставці були представлені роботи Володимира Вишняка, Василя Ганжуги, Олександра Малінченка, Юрія Шпака та різьбяра Володимира Цепляєва й майстрині по фарфору Тамари Убоженко.

На виставку завітав всесвітньовідомий художник, заступник голови Українського Фонду культури Микола Шелест. Він поділився своїми спогадами про те, як ще студентом у далекі 60-ті роки працював у мальовничій Малютянці “на етюдах”.  Та й нині Микола Миколайович не оминає на своїх полотнах живописні  краєвиди Малютянки.

Микола Миколайович зі своєю музою, дружиною Людмилою Павлівною вряди-годи відвідують вернісажі у Малютянці. У музеї відбулися вернісажі відомого майстра для мешканців села і нашого району. Микола Шелест відзначив неабияку майстерність наших митців, спілкувався на професійні теми з художниками, давав доречні поради. Визначний майстер урочисто подарував музею Пимоненка дві свої гравюри.

На заході було дуже багато гостей: поети, артисти, журналісти. Перед аудиторією виступили з піснями співачки Наталя  Горенко та Людмила Яковенко.  Поет-бард, художник  Володимир Вишняк окрім виставлених художніх робіт та екслібрисів продемонстрував свій музичний талант, виконавши  кілька своїх філософських пісень на власні вірші. Виступила творча родина Сафонових: Любов Сафонова, майстер унікальної єдиної у світі  техніки картин з ниток та її послідовниця дочка Інна Сафонова, живописець Олексій Сафонов.  Враженнями від художньої виставки поділилася поетеса, відома гумористка Любов Осіпенко, поетеса Аліна Третяк, поет Володимир Токовенко, як завжди, дивував усіх своїми іскрометними  поетичними експромтами-шаржами.

Володимир Цепляєв, Олександр Малінченко, Василь Ганжуга і Юрій Шпак прокоментували свої роботи, майстриня Тамара Убоженко поділилася секретами рукотворної порцелянової казки. Роботи оцінив і висловив свої враження живописець Павло Баламаджі, свою позитивну думку висловила майстриня декоративно-прикладного мистецтва Валентина Калабушкіна.

Свято, яке підготували завідуюча музеєм Галина Шпирук, науковий співробітник Надія Ціко та бібліотекар Тетяна Слобоженко, вдалося на славу. Ювілейний вечір, присвячений корифею українського живопису Миколі Пимоненку показав, що таланти у нашому краї таки невичерпні.

 

Аліна ТРЕТЯК

Під час виступу поетеси Любов Осипенко.
Володимир Вишняк.
Микола Миколайович Шелест та його дружина Людмила Павлівна з дарунками на згадку музею М. Пимоненко.
Робота Володимира Цепляєва.
"Зима" Олександра Малінченко.