Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Філія «Музей М. Пимоненка в с. Малютянка» Смійтесь люди на всі зуби, позитив дарує Люба

Смійтесь люди на всі зуби, позитив дарує Люба

Логічним продовженням  пропагуваня творчості гумористки і поетеси Любов Осіпенко, започаткованим Боярським краєзнавчим музеєм, стала серія  презентацій, організована  "Музеєм Миколи Пимоненка в с. Малютянка", де мешкає автор цікавих поетичниїх збірок. Привід — вихід у світ її четвертої збірки — книжки гумору— “Сміх та й годі.” Любов Осіпенко народилася у сусідній Крюківщині, навчалася і працювала у Боярці,  мешкає довгий час в Малютянці. Створила сім’ю, виростила донечку. Пропрацювавши в торгівельній мережі понад три десятки років, вийшла на пенсію і залишилася  така ж, як всі її знають — незмінно весела, молода, життєрадісна і, як каже молодь, “прикольна”. Вона  продовжує радувати людей, які її люблять і поважають. Зібралися  люди молодого, середнього і поважного віку, налетіла дітлашня, аби посміятися від душі, відпочити душею, отримати енергію і добрий настрій, який охоче подарувала усім Любов Осіпенко.

 

На творчий вечір Любов Осіпенко та презентацію її четвертої  книжки завітали колеги по роботі,  колеги-письменники, представники міжнародної організації “Жіноча громада” , громади Києво-Святошинського району Сергій Вентер, координатор Благодійного Фонду Дмитро Топоренко, кандидат в народні депутати  Верховної Ради України Микола Швидкий, знана художниця-кераміст, ілюстратор попередньої книжки поетеси Тамара Убоженко, колектив філії боярського краєзнавчого музею (музей Миколи Пимоненка), односельці, сусіди, друзі. Вів вечір чоловік іменинниці  Олександр Левченко — критик, друг і соратник своєї творчої дружини. Він, зокрема, сказав: 
— Сьогодні  ми презентуємо нову книжку Любові Осіпенко — поетеси, члена “Боярського Мистецького Братства” та Васильківського літературного об’єднання “Багаття калинове.” Читачі та шанувальники знають її як поета-романтика. Попередні видання донесли до читача теми романтичного кохання, лірики та філософського бачення життєвих реалій. Ця збірка є новим амплуа поетеси, яка розкриває її особистість.

До того ж Любов Осіпенко цього разу дебютувала і як ілюстратор-графік власної книжки.

Любов Кирилівна читала свої твори емоційно, артистично, адже роками вона вважається неперевершеною тамадою на весіллях, ювілеях  та інших святах у нашому районі. Єдине, що просила, не аплодувати після кожної гуморески, бо ж вечір може затягнутися до ночі, а то й до ранку. Тож “економили час” і вже після закінчення читання, бо все хороше має закінчуватися, люди просили читати її свої ліричні вірші. Хоч читачі могли придбати на вечорі її попередні збірки  “Калинова гілка”, “Для чого люди на землі”, в які ввійшли деякі  твори з найпершої збірки “Жіночі таємниці”, все ж хотілося почути їх з голосу автора.

Свято поезії, гумору і доброго настрою вдалося на славу. І оці “осіпенківські” рядки  побажань усім присутнім і стали оптимістичним акордом свята:

Всім зичу радості, журитися негоже.

Саме тому пишу такі вірші,

Бо вижити лиш гумор допоможе,

Тож смійтесь, мої любі, від душі!

Навзаєм  усі бажали  Любов Осіпенко невичерпного оптимізму, натхнення до творчості і нових збірок на радість читачам. А наступного дня поетесу чекала зустріч з бійцями, які перебувають на навчанні, готуючись відбути до зони АТО.

Аліна ТРЕТЯК