Графік роботи музею
щодня з 9.00 до 17.00
субота з 9.00 до 16.00

вихідні дні: неділя, понеділок

ТЕЛЕФОНИ:
(04598) 35-577
+38(096) 726-76-92
+38(063) 243-50-31

ПОШТА
boyarka-muzey@meta.ua

АДРЕСА
м.Боярка Київської обл.
вул. М.Грушевського, №49

Як до нас доїхати з Києва
ГОЛОВНА Філія «Музей М. Пимоненка в с. Малютянка»

Музей Миколи Пимоненка в с. Малютянка

Виставка Юрія Шпака в музеї Миколи Пимоненка!

 

Ю.Шпак та Г.Шпирук.
    У Малютянському музеї Миколи Пимоненка 4 травня відбулось відкриття персональної виставки живопису боярського художника Юрія Шпака.
    Представлені роботи сприймалися якось по-особливому, можливо, саме через незриму присутність видатного українського художника-передвижника Миколи Пимоненка. Присутні друзі та колеги художника відзначали майстерну роботу Юрія Шпака з кольором та світлом, а також фактурність живописних полотен на бересті.

Детальніше...

 

Вірний традиціям українського малярства

Олександр Малінченко.
   У Малютянському музеї Миколи Пимоненка – філії Боярського краєзнавчого музею нещодавно відбулось відкриття виставки живопису боярського художника Олександра Малінченка.
     Як зазначила директор музею Галина Шпирук, виставку присвячено черговій річниці з дня народження Миколи Пимоненка. Адже Малютянка – мальовничий край, який впродовж тривалого часу надихав на творчість видатного українського художника. І нині традиції українського малярства продовжують наші сучасники. Один з них – Олександр Малінченко.   

Детальніше...

 

Українскість душі у фарбах

Колективне фото.

Саме її дивовижну, неповторну з сакральною таємничістю,  віковічною мудрістю, живучу, співучу, милосердну, гостинну, добру , всепрощаючу, залюблену у красу рідного краю вималював на своїх сюжетних полотнах, пейзажах Заслужений художник України, наш земляк Юрій Пацан. Бо й сам має таку душу. Бо інакше як би оживало таке  диво на полотнах, до якого тягнуться очі і стоїш біля картини, думаєш, осмислюєш, мрієш. І очищається душа, змиває з неї весь негатив,буденну суєтність, бо ти вже там, у тих степах, лісах, на тих доріжках, живеш емоціями тих  фольклорних, колоритних  героїв, що зображені на полотні.

Детальніше...

 

Вернісаж живопису, берести, дерева і порцеляни

Колективне фото.

В березні 2017р. в "Музеї Миколи Пимоненка в с. Малютянка" відбулося відкриття художньої виставки митців Боярського мистецького братства, присвяченої 155-річниці від дня народження відомого українського художника Миколи Пимоненка. Відкрила виставку завідуюча музеєм Галина Шпирук. Привітав усіх присутніх зі святом мистецтва Малютянський сільський голова Микола Єфименко. Микола Петрович відзначив високий рівень творчості майстрів живопису і декоративно-прикладного мистецтво і обіцяв зі свого боку  всіляко сприяти розвитку мистецтва і музейної справи.

Детальніше...

 

Українскість душі талановитого вірменина або малютинська місія Олександра Оганесяна

 

Завдяки зусиллям Боярського краєзнавчого музею та його філії у Малютянці, повернуто із забуття ім’я інженера-будівничого, дослідника, письменника, казкаря, публіциста, художника-графіка і художника-пейзажиста Олександра Оганесяна. Він жив і творив у Києві, але нині його нащадки презентували його творчу спадщину у Малютянці, де так мріяв побувати митець, але не встиг… Відбувся найперший його персональний вернісаж і наш тижневик пише про нього найпершим в Україні.

Детальніше...

 

Пейзажна лірика художника Олександра Малінченка

Олександр Малінченко.
У Малютянці, в музеї Миколи Пимоненка (філії Боярського краєзнавчого музею) відбулася виставка нових робіт відомого художника, лауреата премії імені Володимира Самійленка Олександра Малінченка.

Детальніше...

 

Микола Шелест у Малютянці

В "Музеї Миколи Пимоненка в с. Малютянка"  відбулася виставка  видатного українського художника, заслуженого  діяча мистецтв України і Польщі, живописця Миколи Шелеста. Відомий майстер є заступником голови Українського Фонду культури, його живопис присутній на всіх континентах: в 50 музеях України, у 13 музеях США, Франції, Казахстану, Росії, Польщі, Японії, а ще у понад 40 країнах світу в приватних колекціях перебувають твори чудового майстра живопису і графіки. 

Детальніше...

 
Більше статтей...